1 / 12
Издавам соби во Охрид
По Договор
10.08.2022 13:52

Охрид / Охрид

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго


Издавам соби во куќа, со голем и убав двор, прекрасно средени соби и пријатен амбиент. Куќата се наоѓа во близина на клубот Арена. Во близина се наоѓаат: многу продавници, банка, сендвичари.
Повелете да не посетите.

Име :Воимир
Контакт телефон: 071 859 214

WELCOME IN OHRID

DEAR GUESTS
WE ARE OFERING SETTING IN BEAUTIFUL ORDERLY ROOMS.THE ROOMS ARE ON SPRAT WITH DISSCRETE ACCESS,APART BATHROOM,KITCHEN AND BALCONY.IF YOU HAVE A CAR WE HAVE SECURED PARKING.IN ADJACENCY HAVE GOOD ACCOUTRED MARKETS,BANK,POST,RESTAURANTS AND NIGHT CLUBS.
THE HOUSE IS ON:
8-mi SEPTEMVRI BR:70
OHRID
YOU CAN CONTACT AS ON:
HOME NUMBER:046/266-725
AND MOBILE PHONES:071/859-214(VOJO)

A LOT OF GREETINGS FROM THE BEAUTIFUL AND AFFECTIONATE OHRID.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Voimir
8-mi SEPTEMVRI BROJ:70 OHRID
Потврден огласувач
071859214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам