1 / 3
***Ексклузивно Iznajmuvam sobi во Охрид***
450 МКД
30.06.2022 12:50

Охрид / Охрид

Квадратура:

70 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Iznajmuvam sobi za privatno smestuvanje vo Ohrid.
0SOBITE SE NAOGAAT KAJ AVTOBUSKATA STANICA.
IMA DVOKREVETNI, TRO KREVETI I PETTO KREVETNI SOBI.
Sobite se so balkoni, kablovska, internet i kunja.

Za poveke informacii i rezervacii povelete javetese na tel: 077/719-797

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Goce
Охрид
Потврден огласувач
077593608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам