1 / 9
Приватно сместување апартмани - Маркоски
По Договор
09.09.2022 18:41

Охрид / Охрид

Се издаваат апартмани, студиа и соби кај градската болница, на ул. Момчило Јорданоски.
Апартманите се со засебни купатила, кујна, интернет и тв, бесплатен приватен паркинг.
Комплексот располага и со прекрасно дворно место каде можете да одморите и да се релаксирате.Инфо и резервации на:
075 558 516 - Ружа
078 698 721 - Стефан

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
+38978698721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам