1 / 3
Pioneer CDJ-100S
По Договор
04.12.2020 12:54

Скопје

Pioneer CDJ-100S

Superioren zvuk,
Kako novi, vo perfekna sostojba.
Spakuvani vo originalni kutii, so priracnici za upotreba.

Bez zameni

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Jovo
Потврден огласувач
078722636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам