1 / 10
Клипњача - KAWASAKI KX250 PROX 03.4309 / oem:13044-5056
9.100 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.04.2021 11:56

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1998

Модел:

KX250

Клипњача - KAWASAKI KX250 PROX 03.4309 / oem:13044-5056
КОМПЛЕТ КАКО НА СЛИКАТА

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев 152
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам