1 / 12
sobi
500 МКД
Цената не е фиксна
29.04.2023 11:27

Охрид / Охрид

Izdavam sobi vo Ohrid, na patot Ohrid Sv.naum vo naselba Raca.
Sobite raspolagaat so sopstveno wc, frizider, internet,tv, terasa, parking, zaednicka kujna so komplet pribor, skara i komoten dvor
Tel. 075/313032
070/675443

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
075313032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам