1 / 2
proizvodstvo na pruzini
По Договор
19.07.2022 09:16

Велес

Состојба на предмет
Нов

proizvodstvo na site vidovi na pruzini(federi) zicani i limeni,so debelina na zica od o,3-25mm.poracka po mostra ili crtez pocnuvajki od 1 parce.dostava do cela Makedonija.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

unitra-inzenering
Потврден огласувач
070299948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам