1 / 10
SE IZDAVAAT OPREMENI SOBI I APARTMANI VO CENTAROT NA OHRID
500 МКД
Цената не е фиксна
29.04.2023 11:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrevetni, so posebno kupatilo, terasa, kabelska i internet, parking mesto, kujna.
Cena 500 den.
Za podetalni informacii javete se na:
075/673-354

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

lile
Потврден огласувач
075673354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам