1 / 10
IZDAVAM SOBI I APARTMANI VO BLIZINA NA PAZAROT VO OHRID
По Договор
19.09.2022 13:41

Охрид / Охрид

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrevetni, so posebno kupatilo, terasa, kabelska i internet, parking mesto, kujna.
Cena: 00den.
Za podetalni informacii javete se na:
075/673-354

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

lile
Потврден огласувач
075673354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам