Се продава стара куќа во центарот на Штип
1 €
19.07.2019 10:14

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

112 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

63 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Иван Рибар Лола

Куќата е на одлична локација, во центарот на Штип (Стар Конак) со целосна документација.
P+2 по урбанистички план, 112m2 + 63m2 дворна површина.
Можна е замена за стан.
Цена по договор
Повеќе информации на Тел. 071/217-597

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Alek
Потврден огласувач
070934290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам