1 / 6
SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 NA UL HO SI MIN HITNO HITNO
195.000 €
17.03.2023 13:38

Бутел / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

400 M2 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 KARSI PROKREDIT BANKA RENOVIRANA SO POSEBNI VLEZOVI I POSEBNI SAATI ZA VODA I STRUJA SO DEMIKS FASADA
RENOVIRANI SE OD KOREN DVATA SPRATA SMENETA POTPOLNO CELA ELEKTRICNA INSTALACIJA DOVOD I ODVOD
KUKATA SE PRODAVA SO ILI BEZ NAMESTAJ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

cvetan
Потврден огласувач
070233969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам