1 / 10
kompir palanecki agrija
30 МКД
13.10.2021 08:30

Крива Паланка / Крива Паланка

Kompirot e proizveden na 1300m
nadmorska visina vo Kriva Palanka bez navodnuvanje i e so odlicen kvalitet kontakt na br.075954940

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
078305879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам