1 / 12
velosipedi
130 €
Цената е фиксна
14.08.2022 10:25

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

25 "

Големина на рам:

26 "

sela 1000-1500,menjaci 2000-2800,shifteri desni 1800-2400,viljuski 6000-10000denari,droperi 31,6 7500denari,informirajte se na tel.viber 071 350 568https://www.facebook.com/bikeservice.kavadarci/https://www.facebook.com/bikeservice.kavadarci/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам