1 / 4
CISTERNA MAGIAR PROHROM !!!
1 €
11.04.2023 09:08

Битола / Битола

Se prodava cisterna PROHROM MAGIAR Tezina 6960 kg. Dozvolena nosivost 26040 kg. Godina proizvodstvo 1984g. !!!

informacii od 09-21h

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
070207488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам