1 / 3
CISTERNA CARDI PROHROM HAVARISANA !!!
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2023 12:17

Битола / Битола

Se prodava Cisterna PROHROM CARDI !!! Godina proizvodstvo 1980g. Tezina 6740kg. Dozvolena nosivost 26260kg.
informacii od 09-21h

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
070207488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам