1 / 11
MAN 19-414 EURO 2 1999god. HAVARISAN !!!
1 €
28.03.2023 12:32

Битола / Битола

MAN 19-414 1999 GODINA Informacii na mob. 09.00-21.00 casot !!!
MOTOR (PRODADEN)!!!!, MENJAC( PRODADEN) DEFERENCIAL,FEDERI SO SE DRZACI SO TRI PLATNA, i dr..... delovi
Informacii09-13h/19-22h

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
070207488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам