1 / 12
VARIOLAJT,ROLO,ZEBRA,VENECIJANER,PVC I AL. ROLETNI,KOMARNICI
12 €
04.10.2018 19:00

Кисела Вода / Скопје

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА, РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ.
____________________________________________

-ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ И ДИМЕНЗИИ
-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ
-ВО РАЗНИ БОИ И ПЛАТНА
-ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ
-ВО РАЗНИ БОИ И ПЛАТНА
-ПЛАСТИЧНИ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
-РОЛО КОМАРНИК - СО МОЖНОСТ ЗА КРЕВАЊЕ И СПУШТАЊЕ
-КОМАРНИК СО ШАРКИ-СО МОЖНОСТ ЗА ОТВАРАЊЕ
-ФИКСЕН КОМАРНИК
-ШИБЕР КОМАРНИК
-ТЕНДИ ВО РАЗНИ ВИДОВИ

БРЗА И КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА СО ОБЕЗБЕДЕН СЕРВИС ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ
____________________________________________
INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

VENECIJANER
Ѓорги Димитров лам.2 лок 3
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам