krecenje gletovanje
По Договор
15.07.2022 15:31

Охрид / Охрид

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

iskusen majstor vrsi izrabotka na moleraj gletovanje fasadi izrabotka na abrib opsivki na prozorci i vrati
https:

Категорија: Вработување / Нудам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам