1 / 3
NISSAN PRIMERA 2.0 TD. 66 KV 90 KS ZA DELOVI
1 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 22:56

Битола / Битола

CELA ....KOLA NA LAGER ..DOKOLKU NE SE JAVUVAM NA MOBILEN PISI PORAKA NA ROAMING SUM....MOMENTALNO SUM NA PAT ZA SEKAKVI DELOVI ZVONETE NA VIBER IMA LICE KOE KE VI GI DADE ....TRAJAN 075351169

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
075377646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам