1 / 8
SE PRODAVAAT "B" KLARINETI ODLICNI
1 €
24.01.2021 11:38

Неготино / Неготино

SE PRODAVAAT KLARINETI
SITE SE NAPRAVENI GENERALKA,
VO ODLICNA SOSTOJBA SE

SE PRODAVAAT I PIFLI I PISKI ZA KLARINET I SAKSOFON
se prodavaat i stegi za metalni pifli i samo kapacinja za pifli

VRSIME I POPRAVKA I KOMPLETNA RESTAVRACIJA SO STIMANJE I POLIRANJE NA KLARINET I SAKSOFON


INFO NA : 072/510-590

CLARINET, BUFET, NOBLETT, KLARINET

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава / Можна е замена од:

Trajce
Потврден огласувач
072510590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам