1 / 1
NIVA BAVCA PLAC ZEMJISTE
8 €
19.01.2023 09:16

Битола / Битола

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Vo podnozjeto na Pelister Dihovo postoi i magacinski objekt

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

boro
Потврден огласувач
078447920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам