1 / 5
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 190м2
160.000 €
02.03.2023 21:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

9

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ohrid

Се продава куќа со површина 190м2 и катност П+1
Вкупна површина на плацот 1000м2 од кои 800м2 се лозје.
Куќата поседува летна кујна и винарија.
Се наоѓа во населба Чекоштина
Шифра Д56/16
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа до езеро

0 €

ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

96000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам