1 / 3
Безжичен телефон Panasonic
1.000 МКД
06.05.2021 11:48

Прилеп / Прилеп

Функционира беспрекорно и совршено е зачуван.
Единствено треба да се купи нова батерија.
Има вграден идентификатор на повици.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава / Можна е замена од:

Александар
Потврден огласувач
075532532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам