1 / 2
DRVENI SADOVI
5.000 МКД
01.05.2020 09:41

Пробиштип

1. BOCVA 350 L. 5000 DEN. 2. KACA 300 L. 8000 DEN.
3. KACA 200 L. 2 BR. X 6000 DEN.
4. BURENCA 70 L. 2 BR. X 3000 DEN.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам