1 / 9
КЛИПЊАЧА, Connecting rod -SUZUKI RM 250 1996-2002
9.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.03.2021 10:55

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Suzuki

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

1997

Модел:

RM 250

КЛИПЊАЧА, Connecting rod -SUZUKI RM 250 1996-2002
OEM 12161-37E00 / PROX 03.3316 Made in Japan

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес (MotoParts)
Благој Ѓорев 152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам