1 / 3
PREVOZ VO MKD I NADVOR OD MKD POSEDUVAM I LICENCI
По Договор
28.01.2023 23:37

Битола / Битола

VRSAM PREVOZ VO MAKEDONIJA I STRANSTVO NA SEKAKOV VID ROBA SO KOMBE CITROEN JUMPER ISTO TAKA GI POSEDUVAME SITE POTREBNI LICENCI ZA VNATRESEN I NADVORESEN SOOBRAKAJ!!! GRCIJA,ALBANIJA,SRBIJA ....DOSTAPNI VO SEKOE VREME!!! LICE ZA KONTAKT VLADE 070-269-079

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
071235068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам