1 / 2
IZDAVAM SOBI ZA STUDENTI/KI
1 €
02.08.2020 06:24

Битола / Битола

Квадратура:

15 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

KABLOVSKA KUJNA KAPATILO VO STROG CENTAR

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

DENIS
Потврден огласувач
075717464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам