1 / 5
Билијард чоја , тапи , ќикс , штеки
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2022 23:31

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Билијард чоја зелена ( должина 250 cm ширина 156 cm ) PRODADENA
Ќиксој ( пакетчето со 12 киксој 600 денари , пакетчето со 10 киксој 500 ден) MADE IN USA ( цените не се фиксни)

Штека Професионална (пластична , еластична)(145cm) 5000 ден (цената не е фиксна)dostava po kargo niz cela mk

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
075840125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам