1 / 3
SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.
15 €
Денес 16:03

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

5330 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se granici so avtopatot Bogorodica-Skopje.
Cena 15 eur/m2.
Kontakt tel. Gevgelija: Vlado 075/510-236,
Skopje: Kiril 075/543-554

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
075543554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам