1 / 1
TRANSPORT NA SEKAKOV VID ROBA IMAME LICENCI ZA NADVOR OD MK
1 МКД
14.10.2022 20:51

Битола / Битола

TRANSPORT NA SEKAKOV VID ROBA VO MK I NADVOR OD MK,GI POSEDUVAME SITE LICENCI ZA VNATRESEN I NADVORESEN SOOBRAKAJ DOSTAPNI VO SEKOE VREME. GRCIJA,ALBANIJA,SRBIJA .... LICE ZA KONTAKT VLADE 070-269-079. 074-248-116

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
071235068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам