Addico Store


Big Flex Тraka

Супер силна, гумирана, водоотпорна лента која може да се залепи, пов...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...

399 МКД
или предлог цена

Profesionalen cenoven obelezuvac

⚠️ Смачено ви е од пишување и лепење на цени ? ⚠️ Новиот професионал...

550 МКД
или предлог цена

Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено о...

599 МКД
или предлог цена

Kapacinja za bandazi - Mercedes, Volkswagen, Skoda, Peugeot.

🚕 Капачки за бандажи за автомобилските марки: ⤵️Цена: 📌 1 Капач...

600 МКД
или предлог цена

Set Gumici

✨ Парчињата се изработени од флексибилна гума која обезбедува безбедн...

900 МКД
или предлог цена

Digitalen Multimetar

Дигитален Мултиметар е електронски инструмент кој се користи за елект...

799 МКД
или предлог цена

Elektromagneten Detektor za elektromagnetno zracenje

LCD дигитален детектор за електромагнетно зрачење. Одличен дизајн за ...

1.199 МКД
или предлог цена

Flex Tape - Vodootporna super silna lenta

Супер силна, гумирана, водоотпорна лента која може да се залепи, повр...

200 МКД
или предлог цена

Detektor 3 vo 1

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична ...

1.399 МКД
или предлог цена

Impulsen zapecatuvac na plasticni kesi

Импулсен запечатувач на топлина за пластични кеси. Импулсно запечатув...

1.799 МКД
или предлог цена

Povekjenamenski starter - power bank

🔋 Мултифункционален стартер. Уредот е надворешна пренослива батерија...

3.150 МКД
или предлог цена

Drzac za Telefon i Kuka

📱 Две во едно држач за мобилен телефон и кука за задни седишта во Ав...

299 МКД
или предлог цена

Skener - Detektor na metal

Супер Скенер детектор на метал, најпрепознатливиот рачен детектор за ...

1.499 МКД
или предлог цена

Avtomobilski Osiguraci

🚗 Kомплет Осигурачи за автомобили, работат за европски класични авто...

650 МКД
или предлог цена

Profesionalen alat za izvlekuvanje karoseriski vdlabnatini

🆕 Ново 🚗 Професионален Алат за извлекување на каросериски вдлабн...

1.499 МКД
или предлог цена

Set za saniranje na staklo vetrobransko, sofersajbna

🚗 Сет за поправка на оштетено ветробранско стакло - шофершајбна од у...

599 МКД
или предлог цена

Fen za Hoteli - Apartmani - Sobi

Фен за коса со фиксна база ☑ Моќност: 1300w. ☑ Автоматско исклуч...

1.299 МКД
или предлог цена
Охрид

Хотели

Set - Alatki za ostranuvanje na vnatresnost na avtomobil

🚘 Сет алатки за остранување на внатрешните делови на вашиот автомоби...

499 МКД
или предлог цена

Vrekja za spienje - kamp - sator

⛺️ Нови удобни вреќи за спиење изработени од полиестер. ✅ Погодни...

1.100 МКД
или предлог цена

Komplet 3 Turpii

Комплет 3 метални турпии со гумена рачка. Алатките се изработени од ј...

499 МКД
или предлог цена

Pumpa za izvlekuvanje

Пумпа за извлекување на Гориво и различни други течности • Должина...

499 МКД
или предлог цена

Svetilka za Avtomobil

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Оваа пренослива рачна ламба ...

299 МКД
или предлог цена

Detektor na Cad so Alarm za sprecuvanje pozar

🔥 Детектор на чад со Аларм за спречување на пожар. Детекторот служи ...

Stegac za koleno

🆕 Ново - YC Стегач за колено YC стегачот за колено е направен од ...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Libela & Metro & Laser

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработк...

600 МКД
или предлог цена

Lasersko metro so libela

Ласерско метро за мерење на простории. Се користи ултразвучен бран за...

1.299 МКД
или предлог цена

Dijamantski disk za obrabotka

⚙️ Дијамантски диск за обработка и полирање на камен, мермер, керамик...

650 МКД
или предлог цена

Digitalen LED casovnik

Дигитален ЛЕД часовник изработен од квалитетен ABS пластичен материја...

950 МКД
или предлог цена

Digitalen Kantar so LCD displej - do 200Kg

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. Н...

999 МКД
или предлог цена

Alatka za Sabloni

Мултифункционална алатка за шаблони. Изработена од квалитетен нерѓосу...

699 МКД
или предлог цена

TV Nadvoresna Antena

ТВ надворешна антена. ◾️ Брз и лесен начин на монтажа. ◾️ Опсег на ...

750 МКД
или предлог цена

Komplet 5 secila

Комплет 5 сечила изработени од челик со голема издржливост, цврстина,...

350 МКД
или предлог цена

Bezicen Alarmen Sistem

🆕 Ново - Алармен систем со сензор за движење 🖲 Алармен систем со...

Set, pasta za poliranje na farovi

🚕 Сет паста за полирање на фарови ✔️ Сет паста за полирање на ошт...

600 МКД
или предлог цена

Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...

1.799 МКД
или предлог цена

Elektricna motorna pila

🏡 Додаток пила за средување на вашата градина, сечење на дрвја и др....

1.299 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Spojki za plastika,kalnici,drzaci za motor i sl

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, држачи за мотор, решетка,...

650 МКД
или предлог цена

Disk za obrabotka na drvo

Диск за темелна обработка на дрво, пластика и останати меки материја...

699 МКД
или предлог цена

Mini Retrovizor 360 °

🚙 Мини ретровизор - помошно огледало изработено од висококвалитетен ...

399 МКД
или предлог цена
Страна 1 од 5

Addico Store

Телефон: 070331936

Град: Охрид

Facebook страна: https://www.facebook.com/pg/Addico-Online-Store-117138714970724/posts/?ref=page_internal

🔴 Addico Online Store ви нуди производи со врвен и проверен квалитет, кои ќе најдат примена во вашата градина, куќа, автомобил и слично.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Addico Store

6000

Охрид

www.reklama5.mk/AddicoStore

070331936

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам