AutoGeneva


BMW GT 530D 245PS 2009 -AUTOGENEVA-

Kласа на емисија Еуро 5 BMW 530d GT Steptronic 2009 / 180kw 245ps ...

17.800 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

APRILIA SR MAX 300CC 2017 -AUTOGENEVA-

22.500km Reg do 31.10.2023 Smeneto ule filter pred 500km

3.700 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мотори (над 50 cc)

RANGE ROVER SPORT 3.6TDV8 HSE 2008 272PS -AUTOGENEVA-

LAND ROVER Range Rover Sport 3.6 Td8 HSE Automatic - 2008 g - Diz...

12.999 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

CITROEN C-ELYSEE 1.6HDI 100PS 2016 -AUTOGENEVA-

CITROEN C-ELYSEE 1.6 HDI 100 KS ... So 97000kilometre kako nova plat...

7.500 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

KIA SOUL 1.6CRDI 116PS 2011 -AUTOGENEVA-

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭KIA SOUL 1.6CRDi 94kw 2011g UNIKAT Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭...

6.600 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 KARAVAN -AUTOGENEVA-

GOLF 5 1.9 105pss. GT SPORT. PERFEKTNA SOSTOJBA I ODLICNO SOCUVAN SO...

5.400 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

RENAULT CLIO 1.5DCI 88PS 2012 -AUTOGENEVA-

RENAULT CLIO 1.5DCI 88PS 2012 REDIZAJN EVRO5 PLATENO SVE DONRE...

4.999 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

FORD MONDEO 1.8TDCI 125PS 2007 -AUTOGENEVA-

FORD MONDEO 1.8TDCI 125ps -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD; -FULL ...

4.600 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

VOLVO C30 2.0D 136PS 2007 -AUTOGENEVA-

Volvo c30 R dising 2.0D 136 ps 2007godina PLATENO SVE DO REGIS...

4.500 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5DCI 85PS 2007 -AUTOGENEVA-

RENAULTE MEGANE1.5DCI 85PS 2007GODINA REDIZAJN PARGING SENZORI...

2.999 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

SEAT IBIZA 1.2i 60PS 2011 114.000KM SO KNISKA -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5DCI 101PS 2005 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

VW PASSAT 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION - AUTOGENEVA

PRODEDENO

1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

KIA PICANTO 1.1CRDI 75PS 2009 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5DCI 85PS 2009 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA CABRIO 1.6TURBO 179PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.9CDTI 100PS 2007 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

AUDI A3 2.0TDI DSG 140PS 2005 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

FORD TRANSIT CONNECT T230 1.8TDCI 90PS 2009 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

MERCEDES A180CDI 109PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C5 2.0HDI 133PS 2003 - AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

DODGE CALIBER 2.0CRD 140PS 2011 - AUTOGENEVA -

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C5 2.0HDI 140PS 2010 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 KARAVAN -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5DCI 85PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW POLO 1.4TDI 80PS 2009 BLUEMOTION -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 4 1.9TDI 90PS 2002 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

FIAT PANDA 1.1i 55PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

TOYOTA AVENSIS 2.0D-4D 116PS 2005 KARAVAN -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C3 1.6HDI 92PS 2012 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.2i 80PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

FIAT 500 1.3MULTIJET 75PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.2i 80PS 2007 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.7CDTI 80PS 2007 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

KIA SOUL 1.6CRD 116PS 2010 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C4 1.6HDI 109PS 2006 EXCLUSIVE -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION -AUTOGENEVA

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Страна 1 од 3

AutoGeneva

Телефон: 071866866

Град: Автокоманда

Facebook страна: https://www.facebook.com/AutoGeneva

Kupo-Prodazba-Zamena na Avtomobili

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AutoGeneva

1000

Автокоманда

www.reklama5.mk/AutoGeneva

071866866

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам