AvtoPlac Laki


DELOVI ZA GOLF 3

Delovi za dizel td tdi benzin sve sto vi treba golf 3

10 €
или предлог цена

MAZDA 3 2.0 DIZEL nov uvoz svajcarija

Mazda 3 donesena od svajcarija 2.0 dizel 105 kw 143 ks so 6 brzini go...

4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

DELOVI ZA GOLF 4

Delovi za golf 4 se sto vi treba od motor benzin dizel i limarija

10 €
или предлог цена

DELOVI ZA OPEL KORSA ASTRA VEKTRA ZAFIRA

Delovi za opel sve sto vi treba

10 €
или предлог цена

Golf 3

Vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Opel Astra G - 1.4 16V

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Golf 4

Vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Seat Toledo - 1.9 TDI

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Opel Zafira B - 1.9

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Astra

Vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Saran

Delovi za saran

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Ford Galaxy - 1.9 TDI

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Korsa

Vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Seat ibiza

Seat benzin plin klima odlicna

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Fiat punto 2001

Celo ili vi delovi

30 €
или предлог цена

Fiat punto 1.7 dizel

Za delovi

30 €
или предлог цена

MATIZ

vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Opel Vectra B - 2.0

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Volkswagen Polo Klasik - 1.9 SDI

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Volkswagen Polo Fox - 1.9

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Volkswagen Golf 3 - 1.9 TD CL

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

AvtoPlac Laki

Телефон: 070211138

Град: Куманово

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AvtoPlac Laki


Куманово

www.reklama5.mk/Avtoplac-Laki

070211138

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам