Маркетинг

Оваа страница е наменета за компании и личности, кои сакаат своите продукти и услуги да ги рекламираат на Реклама5

 

Рекламирајте се на Реклама5 - Во просек со околу 250.000 огласи со над 2 милиони посетители /месечно и вкупно 45 милиони прегледи на страници месечно, Реклама5 денес е број 1 платформа за тргување во Македонија.

Рекламирањето денес е исклучително важно за секоја компанија сеедно дали е голема или мала. Со Вашата реклама, за кратко време стигнувате до многу нови потенцијални клиенти и бизнис партнери! Ние денес сме еден од најсилните рекламни портали во Македонија. Рекламирањето на Реклама5 е особено насочено кон одредена целна група и е многу ефективно и повеќестрано. Скоро сите наши посетители се вбројуваат во бизнисмени и фирми со силна куповна моќ, исто така служи како место за средба, за продажба, купување, размена на идеи, контакти.

Реклама5 го држи водечкото место на сите интернет пребарувачи. Нашата веб страна исто така има висок број на посетители од странство, особено од нашите соседни држави, растеме континуирано, сепак тоа не значи дека сме задоволни, туку се трудиме нашата веб страница да ја направиме уште подобра. Од наша страна, се трудиме секогаш да Ви ги понудиме најдобрите перформанси. Постојано работиме на понатамошно развивање на рекламниот портал согласно желбите на клиентите. Реклама5 сака да обезбеди висок содржински квалитет на објавените огласи. Оттука сите огласи се проверуваат пред активирањето. Покрај индивидуалното рекламирање, можна е и комбинација од стандардните форми на рекламирање на Реклама5

Сакате да стартувате рекламна кампања на Реклама5?

Рекламите можете да ги поставите на различни места на веб страната. Имате интерес за специјални реклами, Ве поддржуваме и во нивното изготвување. За понатамошни информации и прашања во врска со цената, Ве молиме стапете во контакт со нас.

Ќе се израдувате од фасцинираната разновидност на Реклама5. На нашите опсежни пазари со сигурност ќе се најде секој од Вас. Искористете ја нашата препознатливост за Вашето рекламирање. Рекламирајте ги успешно Вашите производи и услуги. Рекламен банер секогаш се појавува непосредно над најновите огласи и со тоа паѓа дикректно во очи. Поставете линк од почетната страница на Вашата фирма или доведете ги заинтересираните директно до Вашите понуди на Reklama5.mk Реклама5 нуди голем број можности за рекламирање на платформата. Најпопуларниот стандарден формат се уште е банерот.

- Рекламни банери за сите категории и региони

Оваа реклама е соодветна за сите оние кои сакаат да се презентираат во целата држава. Вашата реклама се појавува на сите категории и места

- Рекламни банери само на едно определено место.

Допрете до Вашата целна група директно во Вашиот регион. Освоете го Вашиот регион. Насочете се традиционално на клиентите во Вашата близина и со тоа осигурајте си ја „пол-позицијата“. Затоа Реклама5 е идеална платформа за Вашиот онлајн маркетинг!

- Рекламни банери само во една рекламна категорија.

Презентирајте ја Вашата реклама токму онаму кадешто е најмногу барана и освоете ја Вашата целна група на најбрз начин. Стапете во контакт со Вашите клиенти онаму кадешто тие Ве бараат Вас – едноставно и максимално ефикасно.

Ви благодариме за Вашиот интерес и се надеваме на понатамошна соработка !

За подетални информации слободно контактирајте не.
Важно упстаство! На објавување на едно лого или текст, не постои законско право. Reklama5 го задржува правото да отфрли незаконски, морално сомнителни или реклами спротивни на интересите на претприемачот.

 

Вашето Име
Вашиот Е-Маил
Предмет
Вашиот Телефон
Текст на пораката
Внесете го точниот резултат
Испрати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам