Кат-стар Про Недвижности


Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница Куќата има од...

По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...

115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Kukja vo Dutlok na odlicna lokacija

🗣Се продава куќа во населба Дутлок на убава локација на само 300 мет...

225.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Se prodavaat placevi vo Mavrovo (500-600m2) Маврово плацеви

Се продаваат три плаца во Маврово со површини од : 511м2, 557м2 и 625...

85 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица место ...

65 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️ 🌍 (Достапен 3...

620 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Stan od 83 m2 na ul Mara Ugrinova (*visoko prizemje*)

🗣Се продава стан во нова зграда на ул „Мара Угринова“ во непосредна ...

По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,

🗣Се продава куќа во населба „Леска“ – Гостивар 📍Куќата се наоѓа ...

160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Se prodava parcela vo Beloviste, Gostivar

Се продава парцела во с.Беловиште , Гостивар. Истата се наоѓа на 3км...

40 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...

170 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Stan od 80m2 vo Gostivar Maleardi

🗣Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди, Гостивар. ❗️❗️ПОВОЛ...

450 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Кат-стар Про Недвижности

Телефон: 078377777

Адреса: ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар

Град: Гостивар

Веб страна: www.katstarnedviznosti.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/KatStarNedviznosti

Instagram страна: https://www.instagram.com/katstar_nedviznosti/

Кат-стар про Недвижности е компанија која се занимава со посредување и консултантски услуги при продажба и купување на недвижности. Потекнува од матичната фирма Кат-стар про чија основна дејност се геодетски услуги (катастар). За таа цел, нудиме сигурност на нашите клиенти при купувањето на недвижности и добро оформена понуда при продажба. Нашето мото: Сигурноста пред се! Продажбата ја поткрепуваме со рекламен материјал во зависност од недвижноста и условите. Кат-стар Про ДООЕЛ е компанија која е овластена и лиценцирана за извршување на геодетска дејност. Со тоа се опфатени сите катастарски работи кои вклучуваат премер на недвижностите и изготвување на геодетски елаборати, работите кои се поврзани со инженерската геодезија, изготвување на судски вештачења како и изготвување на елаборати за проценка на недвижен имот.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Кат-стар Про Недвижности

Сигурноста пред се!
ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар
1230

Гостивар
www.katstarnedviznosti.mk

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=1005407

078377777

www.katstarnedviznosti.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам