УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ


HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...

5.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

RENAULT CLIO SPORT 1.2 benzin 101 ks 2010god_UNIKAT

Renault clio 1.2i 101 KS SPORT... PROIZVEDEN 12 MESEC 2010 GOD... ...

5.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...

4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

KIA RIO 1.1 CRDI 75 KS ECO Dynamics ... PROIZVEDEN 6 MESEC 2012 GO...

6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS_2008 god

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS ... PROIZVEDEN 8 MESEC 2008 GOD... ...

4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS_2004 GOD

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2004 GOD POGODEN ZA SOFER POCETNIK !!! ...

2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...

4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...

4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5dci_65ks_09 god

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5 DCI 65 KS... PROIZVEDEN 8 MESEC 200...

4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VELOSIPED STRATOS TREKKING SPORT

SE PRODAVA VELOSIPED STRATOS TREKKING SPORT SO GOLEMINA NA GUMI 28 " ...

300 €
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

JACKET OXFORD SUBWAY 2.0 BLACK_NOVA

СЕ ПРОДАВА НОВА ЈАКНА L ВЕЛИЧИНА Текстилната јакна за мотоцикли Ox...

Magnetna torba Givi za motor 26 l

Se prodava mnogu malku koristena marnetna torba Givi 26l Nema trag...

BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

BMW 3.0d 245 KS FACELIFT... PROIZVEDEN 12ti MESEC 2012 GOD... POMIN...

23.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

CITROËN C-ÉLYSÉE 1.6 HDI 93 KS_2014_UNIKAT

CITROEN C-ELYSEE 1.6 HDI 93 KS ... PROIZVEDEN 12 MESEC 2014 GOD......

7.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

SKODA CITIGO 1.0mpi_60ks_2014god

SKODA CITIGO 1.0 MPI 60 KS ... PROIZVEDEN 11 MESEC 2014 GOD... ...

6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

Se prodava Mercedes C 200 cdi 90KW facelift 2005 god.. Avtomatski ...

4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Transport na vozila vo zemjata i nadvor

Vrsime transport na vozila vo zemjava i nadvor... Tocno, precizno i ...

По Договор
или предлог цена

Se prodava kuka vo Trkanje

Se prodava kuka vo Trkanje kaj centarot do školoto, so lojze i pomošn...

По Договор
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ

Телефон: 078390355

Град: Кочани

Веб страна: https://www.facebook.com/unicar.plovnivozila

Facebook страна: https://www.facebook.com/unicar.plovnivozila

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ Увоз и продажба на половни автомобили... Платени сите давачки до регистрација... ( царина, тив, хомологација и преведени документи).... Кочани тел. за контакт 078 390 355

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ

ПРЕСТАНИ ДА БAРАШ, ЗАПОЧНИ ДА ВОЗИШ * УНИКАР *
2300

Кочани
https://www.facebook.com/unicar.plovnivozila

www.reklama5.mk/unicar

078390355

https://www.facebook.com/unicar.plovnivozila

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам