Сакам Клима


Nova VIVAX AEVIs 3.5KW so Ogledalo finish

⭐️Енергетски ефикасен клима уред со silver mirror внатрешен дизајн од...

32.990 МКД
или предлог цена

Vivax inverter -25 A+++

VIVAX инвертер клима уредот Е Design PRO отсега со намалена цена од 3...

39.990 €
или предлог цена

7kw KLIMA VIVAX Q gree I ladi

⭐⭐⭐ Фантастична понуда од Vivax топли со моќ од 7кw, a троши само 2kw...

52.990 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Klima ured TESLA 5.5kw А++/А+ wi-fi

-Клима уред Тесла 5.5 kw со вградена wi-fi функција -Греење до -20 с...

40.990 МКД
или предлог цена

VIVAX 12AERI+ АКЦИСКА ЦЕНА

📢‼️И ЗА ГРЕЊЕ И ЗА ЛАДЕЊЕ‼️📢 ЗА НИСКА СМЕТКА - ДОЛГА ЉУБОВ -...

32.990 МКД
или предлог цена

Klima VIVAX W-Design REWI 5.5kw Premium

⭐ ПРЕМИУМ КЛАСА ПО СУПЕР ЦЕНА, од само 59 990ден! ⭐️ ✅Комплетно вгра...

59.990 €
или предлог цена

INVERTER KLIMA BRUNO 7kW TAC-24CHSMART WIFI

⭐️⭐️⭐️Енергетски ефикасен клима и до -20℃ од само 56 990ден!⭐️⭐️⭐️ ...

56.990 МКД
или предлог цена

Klima ured VIVAX AERI silver 3.5 kW

Последни количини ⭐️Енергетски ефикасен клима уред со silver mirror ...

32.990 МКД
или предлог цена

20.990 INVERTER KLIMA VIVAX 3.5KW 075557600

⭐️⭐️⭐️Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12C...

20.990 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Klima ured Favorit 3.5 kW A++/A+

Одлична цена од само 21990ден. -Клима уред Фаворит 3.5 kw -Греење ...

21.990 МКД
или предлог цена

KLIMA HISENSE ENERGY SE 3.5KW NANO ION

⭐️⭐️⭐️Енергетски ефикасен клима уред со NANO ПРОЧИСТУВАЧ од само 34 9...

34.990 МКД
или предлог цена

Сакам Клима

Телефон: 075557600

Адреса: Ѓорче Петров 74

Град: Аеродром

Facebook страна: https://www.facebook.com/sakamklima.mk/

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Сакам Клима

Ѓорче Петров 74
1000

Аеродром

www.reklama5.mk/sakamklima

075557600

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам