AUTO GRUP


CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 2017 AUTOMATIC 128.000km

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2018 AUTOMATIC FACCELIFT PERFEK...

12.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO KAKO NOVO

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO VOZILO BUKVALNO KAKO NOVO ODLICNO Z...

5.900 €
или предлог цена

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO KAKO NOVO 5L NA 100KM

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO VOZILO BUKVALNO KAKO NOVO ODLICNO Z...

5.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 2012 THERMOKING -18' LADILNIK

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 2011/2012 SO THERMOKING -18' LADILNIK PLUS DO...

6.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 2012 THERMOKING -18' TOVARNO LADILNIK

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 2011/2012 SO THERMOKING -18' LADILNIK PLUS DO...

6.900 €
или предлог цена

AUDI Q3 2.0 TDI 150KS 2016 QUATTRO 4X4 S-TRONIC AUTOMATIC

AUDI Q3 2.0 TDI 150KS 2016 FACCELIFT QUATTRO 4X4 S-TRONIC AUTOMATIC U...

22.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

FORD KUGA 1.5 TDCI 120KS 2020 VIGNALE EDINSTVENA VO MK

FORD KUGA 1.5 TDCI 120KS 2020 VIGNALE EDINSTVEN MODEL VO MK. UNIKATEN...

20.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2017 TEKNA NAVI ALU LED

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2017 TEKNA FACCELIFT NAVI LED CAMERA ALU PTC R...

16.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

CITROEN DS5 2.0 BLUE HDI 150KS 2018 EXCLUSIVE PANORAMA LED K

CITROEN DS5 2.0 HDI 150KS 2018 EXCLUSIVE NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST...

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 150KS 2017 GT-LINE

PEUGEOT 3008 2.0 HDI 150KS 2017 GT-LINE NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST ...

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

ALUMINIUMSKI BANDAZI 17KI ZA OPEL ASTRA INSIGNIA

ALUMINIUMSKI BANDAZI 17KI ZA OPEL ASTRA INSIGNIA I DR.

230 €
или предлог цена

PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 125KS 2016 TOVARNO ODLICNA SOSTOJBA

PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 125KS 2016 ODLICNA SOSTOJBA MNOGU SOCUVANO CEN...

8.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 125KS 2016 TOVARNO ODLICNA SOSTOJBA

PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 125KS 2016 ODLICNA SOSTOJBA MNOGU SOCUVANO CEN...

8.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120KS 2019 DSG AUTOMAT CONFORTLINE

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120KS 2019 DSG AUTOMATIC CONFORTLINE ODLICN...

17.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

AUTO GRUP

Телефон: 071866806

Адреса: Metodija Andonov Cento

Град: Гази Баба

PRODAZBA UVOZ I OTKUP NA AVTOMOBILI

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AUTO GRUP

Metodija Andonov Cento

Гази Баба

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=45410

071866806

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам