Агенција за недвижности ЧОЈС


ЧОЈС-Niva so Cresi vo Kosel

Se prodava niva vo S.Kosel so vk povrsina od okolu 12400m2 i legalizi...

10 €
или предлог цена

ЧОЈС-Stan vo centar blizu pozarna

Se prodava stan (vo blizina na pozarna)so vk kvadratura od 46 m2 na 4...

60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Namesten stan na Turisticka

Se prodava nov namesten stan na bul.Turisticka (do benzinskata Okta)v...

1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
75.000 €
Охрид

Станови

ЧОЈС-Plac kaj aerodromot

Se prodava plac na glavniot pat Ohrid-Struga (vo blizina na Ohridskio...

35 €
или предлог цена

ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...

126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...

1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Juzen Stan vo Daljan

Se prodava stan vo Daljan vo neposredna blizina na ezeroto na 4 kat (...

51.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov

Se prodava stan na ul.Dimitar Vlahov ,so vk povrsina od 65 m2 i podru...

120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Stan vo centar na ul.Partizanska

Se prodava stan vo strog centar na ul.Partizanska so vk povrsina od 5...

1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Охрид

Станови

ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...

1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Stan vo Daljan 2kat 62 m2

Se prodava stan vo Daljan na 2 kat so vk kvadratura od 62 m2 i podrum...

57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Plac vo Velestovo

Se prodava plac vo Velestovo so vk.kvadratura od 450 m2,so pristapen ...

70 €
или предлог цена

ЧОЈС-Podzemen parking vo Bljanini Izvori

Se prodava podzemen parking so vk kvadratura od 16m2 biljanini izvori...

6.700 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

ЧОЈС-Placevi za gradba na ul Zivko Cingo

Se prodavaat tri placevi na ul.Zivko Cingo (pozadi otpadot) so vk pov...

40 €
или предлог цена

ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!

Се продава куќа во Пештани п+1 (моменталнa состојба)со 6 апартмани ко...

240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kr...

1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Kuka vo Pestani

Se prodava kuka vo Pestani(vtor red ) so vk stambena povrsina od 275 ...

125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Kuka i niva so ovosen nasad-Crnogorci

Se prodava plac so vk kvadratura od okolu 7000 m2 so ovosen nasad (ja...

160.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Plac vo Orman

Se prodava plac vo Orman ,odma na samiot pocetok so vk kvadratura od ...

20 €
или предлог цена

ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(D...

112.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Kuka vo baraki so prekrasen pogled

Se prodava samostojna kuka vo Baraki ,so vk povrsina od 245 m2 od koi...

120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Kuka vo Pestani pred Hotel Desaret

Se prodava kuka na atraktivna lokacija vo Prstani (pred Hotel Desaret...

250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Stanovi vo blizina na novata avtobuska

Se prodavaat stanovi na ul Zeleznicka(do benzinskata okta) so kvadrat...

1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС- Deloven prostor na Turisticka 260m2

Se prodava ili izdava deloven prostor na bul.Turisticka (do poranesni...

1 €
или предлог цена

ЧОЈС-Renoviraka kuka na ul.Budva

Se prodava celosno Renovirana (vo 2019 )Godina poseduva dva vleza i ...

155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Se prodava pogon/hala za proizvodstvo

Се продава нов погон/хала п+1 за секаков вид намена со површина на па...

500 €
или предлог цена

Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекр...

35 €
или предлог цена

ЧОЈС-Renovirana kuka na ul Pitu Guli

Se prodava renovirana kuka na ul Pitu Guli (vo blizina na crkvata Sv....

220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Чојс-Se prodava Vila во Ohrid !!!

Se prodava hotel nad Hotel -Granit Izgradena e na pocetokot od 90 tit...

300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Nov stan na ul.Egejska

Se prodava nov stan (vo zavrsna faza )na ul.Egejska so vk kvadratura ...

1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Ekskluziven stan vo Ohridatii

Se prodava namesten stan na ul.Asnom -Ohridati.Vo neposredna blizina ...

1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Nevseluvan stan na Turisticka

Se prodava nevseluvan stan na bul.Turisticka (pozadi benzinskata Luk ...

1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Gradezen plac na ul Ohridska Brigada

Se prodava gradezen plac za kuka A1 na ul Ohridska brigada (vo blizin...

230 €
или предлог цена

ЧОЈС-Nevseluvan stan na ul.Sirma Vojvoda

Se prodava nov nevseluvan stan i podzemen parking na ul .Sirma Vojvod...

57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Nepovtorliva ponuda vo Ohridskata Carsija

Se prodava del od kuka na 1kat (poseben vlez so poseben imoten list i...

1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Trosoben -Renoviran stan vo Biljanini

Se prodava trosoben ,kompletno renoviran stan vo biljanini izvori (pr...

1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Охрид

Станови

ЧОЈС-Plac vo Kosel posle fabrikata EMO

Se prodava plac vo s.Kosel posle fabrikata EMO na glavnata ulica so v...

20 €
или предлог цена

ЧОЈС-Kuka vo Kosel

Se prodava kuka ,novogradba vo Kosel so vk povrsina od plac okolu 800...

82.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Stanovi vo Izgradba zad H.Cingo

Se prodavaat stanovi vo izgradba pozadi h.Cingo (Centar)So kvadraturi...

1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Kuka vo Velgosti

Se prodava ,stara kuka lepenka vo Velgosti(nad grobistata) so vk povr...

15.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Trosoben stan na ul.Pirin Planina

Se prodava trosoben stan na ul.Pirin Planina (pozadi hotel Chingo)na ...

1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Atraktivna kuka na ul.Dejan Vojvoda

Se prodava atraktivna kuka na ul .Dejan Vojvoda so vk povrsina 237 m2...

310.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Podzemna Garaza vo centar(Do Opstinata)

Se prodava podzemna garaza vo centar(Do Opstina Ohrid)so povrsina od ...

1 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

ЧОЈС-Kuka na ul.Vanco Pitoseski

Se prodava kuka na ul.Vanco Pitoseski su+pri+1 so plac vk povrsina 30...

115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Plac vo Velgosti

Se prodava plac vo Velgosti so vk kvadratura od 942 m2 (momentalno b...

35 €
или предлог цена

ЧОЈС-Stan vo Hristo Uzunov

Se prodava stan so vkupna povrsina od 54 m2 od koi 51 m2 +terasa 3 m2...

45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Gradezno zemjiste vo Orovnik

Se prodava gradezno zemjiste vo Orovnik (vo blizina na aerodromot)so ...

70 €
или предлог цена

ЧОЈС-Stan do Istoriski arhiv na ul.Nikola Karev

Se prodava stan na ul.Nikola Karev (do Istoriski Arhiv)na 5 kat bez l...

49.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Stan od 179 m2 i dvor od 77 m2 na ul.Partizanska

Se prodava stan na ul.Partizanska (nasproti katolicka crkva)na visoko...

250.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

ЧОЈС-Prekrasna kuka vo Biljanini Izvori

Se prodava prekrasna kuka so prekrasno ureden dvor vo nas.Biljanini I...

350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

ЧОЈС-Kuka vo naselba Konjsko

Se prodava postara kuka vo nas.Konjsko so vk kvadratura od 120 m2 p+1...

65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Страна 1 од 2

Агенција за недвижности ЧОЈС

Телефон: 078298109.078265669

Град: Охрид

Веб страна: http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=55465

Посредуваме при купопрадажба на недвижен имот

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Агенција за недвижности ЧОЈС


Охрид
http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=55465

www.reklama5.mk/Dashboard

078298109.078265669

http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=55465

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам