Mobicom Premium Store


Iphone 13 mini kako nov - MOBICOM

Iphone 13 mini. Plava boja. Komplet Kutija so site akcesories. NOV. K...

45.000 МКД
или предлог цена

Apple iWatch 7 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Apple iWatch 7 45mm vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...

31.990 МКД
или предлог цена

Iphone XS Max kako nov - MOBICOM

Iphone xs max 64gb. Crna boja. Komplet Kutija so site akcesories. P...

24.000 МКД
или предлог цена

iPhone 11 pro kako nov - MOBICOM

Iphone 11 pro. Graphit boja. Komplet Kutija so site akcesories. Prak...

33.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 МКД

Samsung Note 10+ kako nov - MOBICOM

Samsung Note 10 plus 12/256gb. Crna boja. Komplet kutij so site acces...

24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД

Samsung A70 kako nov - MOBICOM

Samsung A70. Plava boja. Komplet kutija so site accesories. Prakame ...

8.000 МКД
или предлог цена

iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...

71.990 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
72.990 МКД

iPhone 13 Pro Max EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 pro MAX 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...

82.990 МКД
или предлог цена

Huawei Honor 50 lite EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Huawei Honor 50 lite 6/128GB Black, green. Kamera 108mp. Telefonite s...

14.990 МКД
или предлог цена

Samsung Z Flip 3 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Z Flip 3 8/128 5G NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA ...

48.990 МКД
или предлог цена

Samsung S21 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S21 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...

38.990 МКД
или предлог цена

Samsung A52s 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A52s 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi neo...

18.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.990 МКД

Samsung S21+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S21 plus 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ...

44.990 МКД
или предлог цена

Samsung Fold 3 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung fold 3 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA...

81.990 МКД
или предлог цена

iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...

52.990 МКД
или предлог цена

Samsung A32 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A31 4/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi neot...

13.990 МКД
или предлог цена

Samsung A22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A22 4/64GB Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...

10.990 МКД
или предлог цена

Samsung A12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A12 4/64GB Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...

8.990 МКД
или предлог цена

Samsung A72 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A72 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi neot...

22.990 МКД
или предлог цена

Huawei Honor 50 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Huawei Honor 50 5G 6/128GB Black, green. Kamera 108mp. Telefonite se ...

21.990 МКД
или предлог цена

Xiaomi 11 lite 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Xiaomi Mi 11 lite 5G 6/ 128 gb Black, White. Telefonite se novi neotp...

17.990 МКД
или предлог цена

Xiaomi Redmi 9A EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Xiaomi redmi 9A Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakovani so...

5.490 МКД
или предлог цена

iPhone 12 Pro Max 128GB EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 pro max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...

59.990 МКД
или предлог цена

iPhone 12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIRANI s...

41.990 МКД
или предлог цена

Samsung Tab S7+ 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy Tab S7 plus 12.4 ” Black, 5G. 8/256GB. NOVI NEAKTIVIRA...

61.990 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Samsung S20 FE EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy s20 fe 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...

24.990 МКД
или предлог цена

Iphone 12 128GB EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 128gb Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVI...

44.990 МКД
или предлог цена

Xiaomi Mi Band 6 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Xiaomi Mi Band 6 Black, White. Telefonite se novi neotpakovani so 2 g...

1.990 МКД
или предлог цена

iPhone 12 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...

55.990 МКД
или предлог цена

Samsung Galaxy Watch 2 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch 2 vo crna boja NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2...

9.990 МКД
или предлог цена

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...

По Договор
или предлог цена

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...

По Договор
или предлог цена

NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈАНУАРИ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 128GB EU = 8299...

По Договор
или предлог цена

Xiaomi Poco X3 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Xiaomi poco X3 Black, blue. Telefonite se novi neotpakovani so 2 godi...

13.990 МКД
или предлог цена

Samsung Note 20 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Note 20 8/256 NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVRO...

37.990 МКД
или предлог цена

Iphone 12 mini EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 mini Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIR...

37.990 МКД
или предлог цена

iPhone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIRANI s...

34.990 МКД
или предлог цена

Samsung Note 20 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256 evropski NOVI neotpakovani so 2 godin...

50.990 МКД
или предлог цена

Samsung S21 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S21 ultra 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija...

55.990 МКД
или предлог цена

Huawei P40 lite EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Huawei P40 lite Black, Aurora, Crystal. 6/128GB. Telefonite se novi n...

9.990 МКД
или предлог цена

Samsung Galaxy Tab A7 10” EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy Tab A7 10. 2” Black, silver. 32GB. NOVI NEAKTIVIRANI s...

11.990 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Oneplus 8T EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Oneplus 8T 8/128 evropski NOVI neotpakovani so 1 godina garancija ZA ...

33.990 МКД
или предлог цена

Airpods Pro wifi EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Apple airpods PRO WiFi novi ZA EVROPSKI PAZAR. Bez zameni!!! Prakame...

12.990 МКД
или предлог цена

Xiaomi Note 10 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128 RAM za evropski pazar. Crna i plava Bo...

16.990 МКД
или предлог цена

Apple Airpods EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Apple airpods 2 WiFi novi ZA EVROPSKI PAZAR. Bez zameni!!! Prakame p...

11.990 МКД
или предлог цена

Mobicom Premium Store

Телефон: 075379133, 075500999

Адреса: Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)

Град: Битола

Facebook страна: https://www.facebook.com/mobicomstore

ПРОДАЖБА НА НОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, ТАБЛЕТИ ЗА ЕВРОПСКИ ПАЗАР СО 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Mobicom Premium Store

Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
240

Битола

www.reklama5.mk/mobicompremium

075379133, 075500999

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам