Avto EM


Bmw X1 xDrive 18d 143ks 2011god !!!

Plateni se site davacki do registracija voziloto e vo perfektna sosto...

11.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Peugeot 3008 1.6e-hdi 120ks 2017god!!!

Voziloto e vo perfekfna sostojba kako novo, plateni se site davacki d...

18.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Peugeot 5008 1.6e-hdi 120ks 7sedista Allure!!!

Voziloto e vo besprekorna sostojba kako novo. Plateni se site davacki...

22.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Mercedes S350 4Matic BlueTEC 258ks 2015god FULL!!

Voziloti e kako novo so visoko nivo na oprema 2015godina od prv sopst...

44.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

BMW X5 xDrive Xline 3.0d 258ks 2015god!!!!

Plateni se site davacki do registracija, Voziloto e vo besprekorna so...

1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Seat Arona 1.6tdi 95ks 2018god!!!

❗❗🆕️❗❗Seat Arona 1.6tdi 95ks 2018god❗❗Euro 6 🇫🇷🇫🇷ПЛАТЕНИ СЕ С...

15.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81kw 2010GOD!!!!

Plateni se site davacki do registracija, voziloto e vo perfektna sost...

По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Toyota AYGO 1.0i 50kw 68ks!!!!

PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ,UVOZ GERMANIJA OPREMA: ...

По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Citroen c4 1.6hdi 90ks 2006god!!

Plateni site davacki do registracija!!! Oprema: -klimatronik -...

3.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

PEUGEOT 508 1.6e-hdi 115ks 2012god!!

❗❗🆕️❗❗Peugeot 508 1.6e-hdi 84kw/115ks 2012god❗❗ ⚠️МОЖНОСТ ЗА КУПУ...

7.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

C3 Picasso 1.6hdi Exclusive!!

❗❗🆕️❗❗Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks Exclusive 2010❗❗ 🇫🇷🇫🇷ПЛ...

4.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

MINI Countryman 1.6d 2011god!!!

Voziloto e vo perfektna sostojba plateni site davacki do registracija...

По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Honda Civic 2.2i-dtec 150ks 2013god!!!

❗❗🆕️❗❗Honda Civic 2.2i-dtec 150ks 2013god❗❗ 🇫🇷🇫🇷ПЛАТЕНИ СИТЕ ...

По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

RENAULT CLIO 1.4i 2006god UVOZ GERMANIJA!!!

Plateni site davacki do registracija voziloto e vo perfektna sostojba...

3.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Honda Jazz 1.4i-vtec Automatic Panorama 2009god!!

Voziloto e vo besprekorna sostojba , plateni site davacki do registra...

По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Avto EM

Телефон: 072-518-657,070-216-748

Адреса: Eftim Sprostranov 46 b

Град: Кисела Вода

Facebook страна: https://www.facebook.com/Avto-EM-1220359574760741/

Prodazba i uvoz na polovni avtomobili

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Avto EM

Eftim Sprostranov 46 b

Кисела Вода

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=773744

072-518-657,070-216-748

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам