Simon


iPhone 12 64GB Full Pack Extra Sostojba

📲 iPhone 12 Black ▪️ 64Gb / 4Gb Ram ▫️ Face ID ✅ ▪️ True Tone ✅...

535 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
540 €

iPhone 11 Pro Max 64GB EXTRA SOCHUVAN

📲 iPhone 11 Pro Max White 
▪️ 64GB / 4GB RAM 
▫️ Extra Socuvan - F...

520 €
или предлог цена

iPhone 11 Pro 64GB EXTRA SOCHUVAN

📲 iPhone 11 PRO Midnight Green ▪️ 64GB / 4GB Ram ▫️ Face ID ✅ ▪️...

450 €
или предлог цена

iPhone 12 Mini 64GB Full Pack Extra Sostojba

📲 iPhone 12 Mini - White ▪️ 64GB / 4GB RAM ▫️ Kako NOV so Internac...

455 €
или предлог цена

iPhone 11 64GB RED PRODUCT Full Pack - KAKO NOV

📲 iPhone 11 RED PRODUCT ▪️ 64GB / 4GB RAM 
▫️ Extra Socuvan - Fabr...

390 €
или предлог цена

iPhone 11 64GB Full Pack Extra Sochuvan

📲 iPhone 11 Black ▪️ 64GB / 4GB Ram ▫️ Face ID ✅ ▪️ True Tone ...

21.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
22.500 МКД

iPhone Xs 64GB Full Pack Extra Sochuvan!

📲 iPhone Xs Black ▪️ 64GB / 4GB RAM ▫️ Extra Socuvan ▪️ Face ID ✅...

16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД

iPhone XR 64GB EXTRA SOCHUVAN

📲 iPhone Xr Black ▪️ 64Gb / 3Gb Ram ▫️ Extra Socuvan ✨ ▪️ Face ID...

14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД

iPhone XR 64GB EXTRA SOCUVAN

📲 iPhone Xr ▪️ 64Gb / 3Gb Ram ▫️ Extra Socuvan ▪️ Face ID ✅ ▫️ T...

13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД

iPhone 8 64GB Red Product EXTRA SOCHUVAN

📲 iPhone 8 RED PRODUCT ▫️ 64GB/3GB ▪️ Fingerpirnt ✅ ▫️ True Tone...

9.500 МКД
или предлог цена

Samsung Galaxy J7 2017 EXTRA SOCHUVAN!

📱 Samsung Galaxy J7 2017 
➡️ 16GB / 3GB RAM
 🔋 Baterija 3600mAh ...

4.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 МКД

Samsung Galaxy J7 2017 EXTRA

📱 Samsung Galaxy J7 2017 
➡️ 16GB / 3GB RAM
 🔋 Baterija 3600mAh
 ...

4.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 МКД

iPhone 7 32GB Extra Socuvan

📲 iPhone 7 Black 🍏 32GB / 2GB RAM ❇️ Extra Socuvan ❇️ Fingerpri...

100 €
или предлог цена

Simon

Телефон: 075571399

Град: Кратово

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Simon

1360

Кратово

www.reklama5.mk/simondavitkov

075571399

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам