Aleksandar


Se prodava W passat

Passat 2.0 tdi 140ks 2007 g.registrirano do 11 noemvri 2022 so zelen ...

По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Aleksandar

Телефон: 077671665

Град: Куманово

Passat 2007 2.0 tdi 140ks registriran do noemvri 2022 so zelen karton vo perfekna sostojba reodovno odrzuvana servisirana socuvana do max full oprema cena po dog. Za podetalni info kontak br. 077671665

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Aleksandar


Куманово

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=851790

077671665

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам