SUPERAVTO


OPEL CORSA 1,2 BENZIN 2007 5 VRATI EXTRA !

OPEL CORSA 1,2 BENZIN 2007 5 VRATI EXTRA ! - SEGA UVEZENA OD ITALIJ...

3.150 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.550 €
Кочани

Автомобили

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 110 KS 2011 SPORT EXTRA !

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 110 KS 2011 SPORT EXTRA ! - SEGA UVEZENA OD ITA...

5.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

FIAT 500 1,3 MJET PANORAMA EKSTRA !

FIAT 500 1,3 MJET PANORAMA EKSTRA ! GRADSKO VOZILO SEGA UVEZENO OD I...

4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS PERFEKTEN !

SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA - P...

9.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISI...

26.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA ! - SEGA UVEZENA OS ...

4.550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.950 €
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 107 1.0 BENZ 2007 PERFEKTNO !

PEUGEOT 107 1.0 BENZ 2007 PERFEKTNO ! - SEGA UVEZENO OD ITALIJA -...

2.550 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.950 €
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 207 1,4 HDI 68 KS 2008 EKSTRA !

PEUGEOT 207 1,4 HDI 68 KS 2008 EKSTRA ! - SEGA UVEZENA OD ITALIJA...

2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 ! SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO MNOGU ...

3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

CITROEN C4 1,6 HDI 110 KS 2006 MAKS OPREMA !

CITROEN C4 1,6 HDI 110 KS 2006 MAKS OPREMA ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...

3.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2008 MAKS OPREMA !

CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2008 MAKS OPREMA SEGA UVEZEN OD I...

3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2009 FACELIFT PANORAMA !

CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2009 FACELIFT PANORAMA ! - SEGA U...

3.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW EOS 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR 2009 GODINA PERFEKTEN

VW EOS 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR 2009 GODINA PERFEKTEN **** - SEGA ...

6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! - REGISTRIRAN N...

19.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW TOURAN 1.6 TDI 105 KS 7 SEDISTA HIGHLINE !

VW TOURAN 1.6 TDI 105 KS 7 SEDISTA HIGHLINE ! SEGA UVEZEN OD ITALIJA...

7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW TOURAN 1,9 TDI 105 KS 2006 EXTRA !

VW TOURAN 1,9 TDI 105 KS 2006 EXTRA ! - SEGA UVEZZEN OD ITALIJA -...

4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

SUPERAVTO

Телефон: 070 278 900

Град: Кочани

Веб страна: www.superavto.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/superavto.club/?ref=hl

PRODAZBA NA POLOVNI VOZILA VO SUPERSOSTOJBA PO SUPER NISKI CENI

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам