Isen


Se prodava niva na vlezot ot ajvatovci

Se prodava niva vo vlezot sello ajvatovci opshtina iliden 4018 metar ...

33 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

Isen

Телефон: 071210396

Град: Чаир

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам