Цела Македонија
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baram Cimerka

Baram Cimerka ili Studentka za Prekrasen stan vo N.Lisice.. ( Plateni...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.500 €
Аеродром / Скопје

Цимер / ка

07 јун 09:59Se Bara Cimerka za stan na ul.Makedonija

Se Bara Cimerka za stan na ul.Makedonija nad Pelister


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Цимер / ка

31 мај 11:47БАРАМ ЦИМЕРКА ЗА ТРОСОБЕН СТАН

Вработена девојка, толерантна и флексибилна, бара женска личност за 9...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Цимер / ка

31 мар 08:53BARAM CIMERKA ZA VO STAN CENA MNOGU POVOLNA

Baram cimerka za vo stan. Stanot se naogja vo blizina na Pedagoski fa...


По Договор
или предлог цена
Битола

Цимер / ка

29 дек 08:31Se bara cimerka za vo stan

Se bara cimerka za vo stan lociran na ul. Mihajlo Andonovski vo prvat...


По Договор
или предлог цена
Битола

Цимер / ка

29 јул 09:41Shporet za prodazba

Se prodava malse koristen shporet


13.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Цимер / ка

22 ное 20:45SE BARA CIMERKA

Se bara 1 ili 2 cimerki za vo stan lociran vo prvata kula na prizemje...


По Договор
или предлог цена
Битола

Цимер / ка

18 сеп 23:24Se bara cimerka

Se bara cimerka(vrabotena) za vo nov stan vo mirna naselbna vo Taftal...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Цимер / ка

03 авг 16:37Се бара цимерка

Се бараат цимери/цимерки за стан во куќа во близина на Универзитет "С...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

21 јун 13:31Се издаваат две соби за 3 цимерки во стан во Капиштец

Се издава 1 собa во стан во Капиштец. со 2 кревети ( кои можат да се ...


3.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

07 мај 11:49Се бара цимер

Се бара цимер за стан во куќа во близина на Универзитетот “ Св. Кирил...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

06 мар 16:43SE BARA CIMERKA ILI CIMERKI

Se bara cimerka ili 2 cimerki za vo stan na prizemje vo prvata kula n...


1 €
или предлог цена
Битола

Цимер / ка

28 фев 22:29Baram cimerka

Barame cimerka za vo trosoben stan na odlicna lokacija (blizu novata ...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Цимер / ка

03 фев 17:39Се бара цимер/ка за во посебна соба

📣Се бара цимер/ка за во посебна соба 💰 5250 денари плус сметки (...


5.250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Цимер / ка

20 дек 12:32Бараме цимерка

Се издава стан во куќа во близина на Универзитетот “ Св. Кирил и Мето...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

25 авг 11:24Se Bara Cimrka Za Dlenje na Stanben Prostor !!

35 god , Varbotena , Profesionalna , Devojka , Bara Cimerka za Delenj...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

11 фев 18:49Barame cimerka

Nie sme dve cimerki I itno ni treba ushte edna cimerka, za vo posebna...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Цимер / ка

07 јан 16:28Se bara vrab.cimerka za stan n.zeleznicka Skopje

Se bara vrabotena cimerka za stan so dve spalni, x 90€ od soba ili vk...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Цимер / ка

11 ное 14:21цимерки

2 девојки подхитно бараат 2 девојки за стан во центар


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

15 окт 10:08Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам