Цела Македонија
                   
146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Action 1080i HD Camera, microSD, Vgradena Baterija

Action 1080i HD Camera, microSD, vgradena baterija. Se polni so stan...


3.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дрон камери

Вчера 17:49Dji Mini Se Dron Extra

Dji Mini Se star edna godina letan 10 pati nema nikakvi ostetuvanja k...


450 €
или предлог цена
Вчера 17:30  НОВ ОГЛАС

Prodavam NOV DJI Spark Fly More Combo Lava Red

Prodavam nov DJI Spark Fly More Combo Lava Red, dobien na podarok a k...


24.990 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
29.900 МКД
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

Вчера 17:26DJI MAVIC 2 Pro

DJI MAVIC 2 Pro Dronot e malku koristen, 10pati letan. Ova e poskap...


1.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дрон камери

Вчера 13:00DRON KF102 8k kamera 2 kameri za android i iphone

Profesionalen dron so gimbal kamera GPS 5G Uste eden siv kako na vid...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Вчера 09:07Gopro hero 5 black , gopro5

Se prodava gopro hero 5 black, so dve baterii, polnac i memory card 6...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дрон камери

Вчера 00:36Dual Gps Dron so hd kamera. Golem. kupen od setek

Dron so wifi, dzojstil.plus drzac za telefon vgradrna kamera dual g...


1.999 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
2.999 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дрон камери

05 јун 19:02Квалитетно Снимање и Фотографирање со Дрон или 360 камера

Квалитетна услуга за вашите потреби од снимање и фотографија со Дрон ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

05 јун 15:29Drone DJI Phantom 3 Pro

DJI PHANTOM 3 SE Prodavam Drone PHANTOM 3 SE. NO...


299 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

05 јун 08:15Dji Inspire 1 V.2

Kako nov, mnogu malku letan. Komplet so mnogu dodatoci. Ima tri ba...


799 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

05 јун 08:15Mavic pro Drone

Mavic Pro Drone Kako Nov, letan okolu 7 časa. Kamerata raboti bez p...


349 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
389 €
Струга

Дрон камери

05 јун 08:13MAVIC PRO Drone

Nov nekoristen dron. Kupen pred okolu dve godini vo Švajcarija i nik...


459 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

05 јун 08:13DJI Phantom 3

Nov nekoristen dron


339 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

05 јун 08:12Dron: DJI Mavic PRO 4K Combo (so 3 baterii)

🔴 Се продава професионален ДРОН за Фото и Видео 4К. 🚁 DJI Mavic ...


750 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

04 јун 11:32DRON 4K kamera 5g wifi za android i iphone

Dve kameri, mnogu stabilen, GPS, sam se vraka ako snema baterija ili ...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

04 јун 06:58DRON so GPS za android i iphone so dobra kamera

Novi dronovi Sam se vraka od kade sto poletal ako snema baterija ili ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

04 јун 06:48Prodavam nov dron Tesla

Prodavam nov dron Tesla Cena 3999mkd Kontakt: 071-308-617


3.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дрон камери

03 јун 19:44DRON

DRON PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! NOVI DRONOVI WI-FI CAMERA...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

03 јун 12:28Selfie Drone

Nov selfie drone so dzoistik i torbicka, isto kako na slikite


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 12:14DRON

DRON . . . AKCIJA !!! NOVI DRONOVI WI-FI CAMERA 720p HD CAMERA ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

02 јун 11:57Selfie Drone

Nov selfie drone vo torbicka so joistick


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 10:35DJI MINI SE

Se prodava DJI MINI SE edinstven vo Makedonija. Koristen za hobby mno...


300 €
или предлог цена
Скопје

Дрон камери

02 јун 10:11Se Prodava DJI Mini 2 Fly More Combo

Se prodava DJI mini 2 Fly More Combo dron mimalno koristen. So trite...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дрон камери

01 јун 13:52DRON DJI Mavic PRO 4K

DRON DJI Mavic PRO 4K 2 batterii intelligent flight, ND filteri za k...


600 €
или предлог цена
Куманово

Дрон камери

01 јун 11:05DRON 4k dve kameri za android i iphone

So 2 baterii Snima slika Se povrzuva so telefon Kuferce Dalecinsko ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

01 јун 09:40DRON 4K 5G L800 pro2 za android i iphone

Novi dronovi


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

01 јун 09:37DJI SPARK Combo + ND Filtri

Se prodava dron DJI Spark Combo so site dodatoci ( x3 Baterii, rezerv...


300 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

31 мај 00:05Dron

Исправен дрон, летан само неколку пати и така стои долго време. Дија...


1.499 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.999 МКД
Кичево

Дрон камери

29 мај 12:01мини водоотпорна камера

Камерата е чисто нова, некористена. Водоотпорна е и снима во 1080p. И...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

28 мај 17:03DRON E99 4K kamera za android i iphone

Doaga so dve baterii Snima slika So kuferce


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

28 мај 10:32Dji phantom 4 advanced. Top sostojba!

vo odlicna sostojba snima 4k 60fps i 20 Mp foto ima odlicna stabiliza...


500 €
или предлог цена
Тетово

Дрон камери

26 мај 10:58Drift Stealth 2 —— akciona kamera

Nova nekoristena. Cena na nova e okolu 250 evra. ja davam za 50 evra....


2.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дрон камери

25 мај 10:10SNIMANJE SO DRON PRO 4K

snimanje so phantom pro dron vo 4k rezolicija


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

25 мај 07:43DRON S5S 4k kamera za android i iphone

Dve kameri Senzor za izbegnuvanje prepreki Mnogu brz i stabilen Brush...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

23 мај 09:15PIHOT dronovi novi

Se prodavaat novi PIHOT dronovi neotpakuvani, info i specifikacii na ...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Дрон камери

21 мај 20:18NOV DRON SO KAMERA

PRODAVAME NOVI DRONOVI SO KAMERA


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

20 мај 14:37Dron Ruko U11 4K / Drone Camera Ruko U11 4K / Дрон

Prodavam nov neotpakovan drone Ruko 4K. Dronot e vo fabricko pakuvan...


200 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

19 мај 20:12Perki za dron

Prodavam perki za dron imam dva modela kupeni po greska


1 €
или предлог цена
18 мај 20:44Dji Mavic Pro controller

Dji Mavic Pro controller Veoma dobro stanje Kontakt Whatsapp ‪+3...


89 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

18 мај 20:43Dji Mini 3 Dron

Dji Mini 3 dron se prodava kako e na slika


600 €
или предлог цена
Тетово

Дрон камери

18 мај 18:38Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам