Цела Македонија
                   
583 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Casovnik pameten - Smart WATCH - Bluetooth - neotpakuvan

Најнов модел на паметен часовник. Многу функции меѓу кои: *** пратењ...


690 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
990 МКД
Денес 15:19



GARMIN forerunner 55

kupen od anhoch vo mart 2023. Nema nikakvi zamerki i ostetuvanja. Sle...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 14:10



GALAXY WATCH 5

Saatot e koristen pola godina ima garancija uste pola godina nema nik...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 14:09



Apple Watch 8 45mm koristen 3 meseci

Se prodava Apple Watch serija 8, golemina na ekranot 45mm.


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52



  НОВ ОГЛАС

Samsung Gear S2 Classic - Kako nov

Prodavam Gear S2 Classic, vo crna boja so kozni remcinja vo dobra sos...


1 €
или предлог цена
Денес 13:41



Се продава smartwatch Huawei GT3

Се продава smartwatch Huawei GT3, во одлична состојба 10/10, без ника...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:24



  НОВ ОГЛАС

Samsung watch 5

Satot e kako nov bez tragi na koristenje


220 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
13.000 €
Денес 13:16



PRODAVAM HUAWEI GT2 pro SMARTWATCH

prodavam HUAWEI GT2 PRO SMARTWATCH kupen od neptun suste pod garancij...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:11



Galaxy watch 4 44mm

Продавам Galaxy watch 4 44mm BT - црна боја. Купен од Телеком, без...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 13:08



Samsung Galaxy Watch 4 44mm

Prodavam Samsung Galaxy Watch 4 44mm mnogu dobro socuvan so belo kaiv...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 13:00



Galaxy Watch4 Classic 46mm

Prodavam Galaxy Watch4 Classic 46mm, garancija do 01.12.2023, ekstra ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 13:00



Apple Watch 6

Купен пред 1 година на 31.05.2022 (Му истече гаранцијата пред неколку...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



Xiaomi Mi Smart Band 7 Black

Продавам Xiaomi Mi Smart Band 7 Black сочуван како нов, доаѓа со уште...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 13:00



Samsung galaxy watch 5 pro

Se prodava samsung galaxy smart watch 5pro. Kupen od t-mobile, pod ga...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00



Colmi c61 1.9inch Golem ekran NOV

Smart watch colmi c61 NOV ne koristen vo originalno pakuvanje.Golem e...


1.990 МКД
или предлог цена
Денес 12:59



Apple watch 4 odlicen doaga zaedno so polnac orginalen

super


155 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 11:45



SAMSUNG Galaxy Watch Series 5 НОВИ,НЕКОРИСТЕНИ

⌚️SAMSUNG Galaxy Watch Series 5⌚️ ✅️44mm ✅️Состојба:НОВИ,НЕКОРИСТЕНИ,...


9.990 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Денес 10:25



Apple Watch 7 GPS 45mm Nike Edition CH

Apple Watch series 7 GPS 45mm 32GB Nike Edition kupen vo 🇨🇭SWISS🇨�...


319 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 10:24



POLAR Vantage M Sportski Casovnik

Se prodava POLAR Vantage M multisport casovnik so HR senzor , gi ima ...


4.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.600 МКД
Денес 10:20



apple iwatch 8 steel safire

Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular), 45mm Glass front, ceramic/s...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:10



Mibro fit

-Prodavam Nov Smartwatch Mibro fit A1(Xiaomi) -Donesen od stranstvo ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 09:44



HUAWEI GT2 PRO - KOMPLETNO FABRICKO PAKOVANJE

⌚️HUAWEI GT2 PRO ⌚️ZACUVAN/ISPRAVEN ⌚️KUPEN OD MOBELIX ⌚️KOMPLET SO ...


8.990 МКД
или предлог цена
Денес 08:59



HUAWEI WATCH GT3 PRO TITANIUM - KAKO NOV

⌚️HUAWEI WATCH GT3 PRO TITANIUM ⌚️KOMPLETNO FABRICKO PAKOVANJE ⌚️A1 ...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:59



Samsung Watch 5 NOVI - MOBICOM

Samsung Watch 5 40mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god. Bez zame...


11.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:48



APPLE Watch se 40MM

APPLE Watch se 40MM Nov ne koristen 076 447 111 samo Viber ili Wha...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 21:39



  НОВ ОГЛАС

Huawei gt 2 pro

Huawei gt 2 pro saatot e bez grepka 076 447 111 samo viber ili wha...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 21:34



  НОВ ОГЛАС

Casovnik

Smart casovnik


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:31



  НОВ ОГЛАС

fitbit sense

fitbit sense Kontakt 071-288-899


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:14



  НОВ ОГЛАС

Apple iwatch 8 ultra 49mm

Apple watch 8 ultra 1:1 (prva najdobra identicna kopija bez niedna ra...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 17:43



Samsung Galaxy Watch 5 44mm

Samsung Galaxy Watch5 44mm Graphite Nov neotpakuvan od T-Mobile -...


15.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 16:39



Garmin Vivoactive HR

https://www.garmin.com/en-US/p/538374


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:45



Smartwatch 43mm

Smartwatch DT89 со повеќе функции: - Пулс (Heartrate) - Притисок -...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:39



Pameten decki casovnik

Овој производ е практичен и мултифункционален паметен часовник кој ко...


1.300 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 14:19



Apple Watch Series 7 41mm Green

Se prodava apple watch series 7 green odlicno zacuvan so minimalni tr...


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:56



Samsung Galaxy Watch 5 44mm Graphite ( Nov )

Se prodava nov ne koristen (samo otpakovan) samsung galaxy watch 5 44...


11.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 12:48



Galaxy Watch 5

Се продава нов, воопшто некористен Samsung Galaxy Watch 5, добиен как...


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 12:31



GARMIN fenix 6X Pro Sapphire

Одлично зачуван, како нов. Батерија трае како нов, 21 ден. Со саатот ...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 11:53



Samsung Galaxy Watch 46mm

Часовникот е потполно зачуван и можете да го видите во кое било време...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 11:52



Garmin Fenix 6X Sapphire

Prodavam Garmin Fenix 6X Sapphire so remcinja i drzac za na velosiped


400 €
или предлог цена
Вчера 11:47



Се продаваат нови бразлетни за часовник Мi Band 5 (ремчина)

Се продаваат нови бразлетни, и нитни за часовник Мi Band 6/5/4(ремчин...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 11:27



Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам