Цела Македонија
                   
109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bluetooth za BMW E46

Pasova samo na radio za bmw e 46 radio orginalno od kolata


650 МКД
или предлог цена
Вчера 22:44se prodava

Se prodava Nokia 3310 info na 075555019


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Стари телефони

Вчера 15:41Novi Bubici, Bubica, Бубици, Бубица ! ! !

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

Вчера 14:27TELEPHONE

Ispravni so skrseno staklo 072-205-147


1 €
или предлог цена
Вчера 07:07IZNAJMUVANJE I PRODAZBA na Bubici Bubica (NE SE KINESKI) ! !

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Стари телефони

05 јун 14:21RETRO MOBILNI

Retro mobilni ispravni


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

04 јун 17:23Retro telefoni ispravni

Telefonite rabotat na site sim so dobri bateri cena na eden tel 1200 ...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

04 јун 07:33Nokia E6

Telefonot e ispraven


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

04 јун 07:32NOKIA,SonyEricson,Blackberry Motorola,LG,Samsung,Sony

Prodavam postari modeli na telefoni vo ispravna sostojba i potpolno f...


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

02 јун 18:09Novi Fabricki Bubici, Bubica, Бубици, Бубица

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

01 јун 12:16Mobilni komplet

Prodavam 7polovni telefoni lg-android ispraven puknato staklo,htc-and...


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
29 мај 13:50PRODAZBA NA NOVI BUBICI (bubica , bubici )

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Стари телефони

28 мај 12:39ALCATEL OT 807

Ispraven, odlicno socuvan..


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

23 мај 19:18Nokia 6300

Telefonot e vo odlicna sostojba Nova baterija Polnac orginalen


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

23 мај 07:43Fabricki novi Bubici - NE SE KINESKI - bubica бубици бубица

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Стари телефони

21 мај 17:23Se prodava Sony Ericsson w100i Spiro

Se prodava maximalno zacuvan Sony Ericsson w100i Spiro mobilen telefo...


650 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Стари телефони

18 мај 18:08Mobilen telefon SonyEricsson Spiro W100i

Telefonceto e celosno ispravno, raboti na site mrezi i e solidno socu...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Стари телефони

18 мај 00:43Se prodava Sony Ericsson Zylo

Se prodava maximalno zacuvan Sony Ericsson Zylo mobilen telefon. Rab...


700 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Стари телефони

17 мај 15:10Tel sekretarka nova i stari mobilni tel

Tel sekretarka nova i edna stara plus mobilni tel stari markite se pr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

14 мај 11:39SONY Ericsson K800i W100i Acro S

Se prodavaat povekje telefoni, ispravni zacuvani so originalni polnac...


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 16:082x Ericsson T39m

Продавам 2 стари мобилни телефони Ericsson Телефоните се вклучуваат ...


1.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

12 мај 15:14Ericsson A2628s

Продавам стар мобилен телефон Ericsson A2628s, одлично сочуван со зач...


1.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

12 мај 15:13Se prodava Sony Ericsson s312

Se prodava Sony Ericsson s312 mobilen telefon. Raboti na site mrezi ...


500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Стари телефони

12 мај 13:16Se prodava ZTE S751

Se prodava maximalno zacuvan ZTE S751 mobilen telefon. Raboti na sit...


650 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Стари телефони

11 мај 13:43Huawei P40 lite

Телефонот е зачуван, без никаква маана, цената е 4 500 ден. Тел за к...


4.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Стари телефони

10 мај 23:03Sony CMD-J70

Продавам половен ретро телефон во одлична работна состојба (види слик...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

10 мај 11:03Prodavam meanIT senior 10

Prodavam meanIT senior 10 - 1000 denari Mnogu malce koristen (neko...


1.000 МКД
или предлог цена
07 мај 19:08Се продаваат 8 телефони за 1500ден

Се продаваат 7 стари телефони, некои се за делови, некои се вклучуваа...


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

07 мај 17:40Sony Ericsson.Nokia 3310.Huawei

Prodavam polovni telefoni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

07 мај 12:49Se prodava Sony Ericsson J100i

Se prodava maximalno zacuvan Sony Ericsson J100i mobilen telefon. Ra...


600 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Стари телефони

06 мај 14:39Mobilni RETRO !!!

Se prodavaat povekje retro mobilni telefoni… Na nekoi ima cena (vid...


10 €
или предлог цена
05 мај 00:09ISPRAVNI TELEFONI

Telefonite se ispravni provereni rabotat na site sim karti Za povek...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

02 мај 08:01Telefon Telefoni

Tie na slikite.. 5 broja.koristeni malku Ispravni


4 €
или предлог цена
Струмица

Стари телефони

26 апр 06:08Nokia 3210 Nokia 3310 Retro Mobilni

Retro, Kolekcionerski modeli na Mobilni Telefoni. So baterii i poln...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

23 апр 08:40Tablet i telefon

Prodavam 2 tableti marka NEXTBOOK I LENOVO so osteten displej i telef...


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Стари телефони

18 апр 19:41retro mobilni kolekcionerski modeli 2000den

retro mobilni kolekcionerski modeli socuvani so polnac cena 1500den e...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Стари телефони

17 апр 02:04ERICSSON KOLEKCIONERSKI PRIMEROK

Одличен, како нов, со нова батерија, со база за полнење и додаток пол...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

14 апр 16:07NOKIA 6020

Продавам стар мобилен телефон NOKIA Цена:800ден Контакт телефон: ...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

13 апр 15:50LG Viewty za delovi

Продавам LG Viewty за делови, генерално е сочуван со мали гребнатини ...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

13 апр 15:37Ericsson R310s

Продавам стар (ретро) Ericsson телефон во генерално добра состојба (в...


1.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

12 апр 10:48Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам