Цела Македонија
                   
46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ховерборд

Се продава ховерборд, малку користен, купен во Холандија.


6.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:38ELEKTRICNI TROTINETI SO LG BATERIJA GERMANSKI KVALITET

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/e...


32.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ховерборд и додатоци

07 јун 23:19Xiaomi elektricen trotinet,електричен тротинет АКЦИЈА!

https://bidifit.com/ ☎️ НАРАЧАЈТЕ НА 070 609 659 📝 Порака тука...


35.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ховерборд и додатоци

03 јун 22:56Скејтборд

Скејтборд многу малку користен со можност да свети


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ховерборд и додатоци

03 јун 17:2910 incen hoverboard

Zacuvan i ispraven cena bez polnac 7000. so polnac 8000 den.


7.000 МКД
или предлог цена
02 јун 13:22ЕЛЕКТРИЧЕИ ТРОТИНЕТИ СО LG БАТЕРИЈА ГЕРМАНСКИ КВАЛИТЕТ

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/ele...


24.990 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
28.990 МКД
Скопје Центар / Скопје

Ховерборд и додатоци

31 мај 22:38Skiroli Roces Made in Italy

Roces Made in italy Povtoro dostapni najdobrite skiroli rolsuli i ro...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ховерборд и додатоци

31 мај 13:46ELEKTRICEN TROTINET KAKO NOV PERFEKTEN!

Trotinet .sijaloca napred i nazad elektronska kocnica plus mozes ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Ховерборд и додатоци

27 мај 08:16OTKUP NA ELEKTRICNI TROTINETI

VO BILO KAKVA SOSTOJBA PLAKANJE VEDNAS VO KESH


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ховерборд и додатоци

20 мај 20:49Ninebot One Z Electric Unicyc Уницикл/Моноцикл

Ninebot Z10 unicycle - MAX. SPEED 45 km/h, RANGE MAX. 80-100 km, MA...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 08:04HOVERBOARD - SEGWAY elektricen skuter hoverbord segvej

15 incni gumi 30km domet 18km/h brzina 120kg nosivost


1 €
или предлог цена
18 мај 08:04INMOTION V8F elektricen unicikl monocikl

Max Speed - 35km/h Range - 60km Max Slope - 30° Battery - LG Capa...


1 €
или предлог цена
13 мај 21:18Zero 10X Elektricen Trotinet - Електричен Тротинет

65 km/h 100 km домет 10” гуми 2 мотора x 1000W 18Ah батерија


1 €
или предлог цена
13 мај 21:18Se prodava Hoverboard Bluetooth...

Se prodava Hoverboard,malku koristen skoro nov ne vozen nadvor samo v...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:45Hoverboard 8.5 inch nov Ховерборд

Hoverboard so kutija i polnac komplet 4400 mah 15 km/h 10.6 kg


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ховерборд и додатоци

13 мај 13:25Rolerki

Vo odlicna sostojba doneseni se od germanija


25 €
или предлог цена
08 мај 15:49Hoverbord

Se prodava hoverbord, ispraven i malku koristen. Hoverbordot e socuv...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Ховерборд и додатоци

17 апр 22:44hoverbord malku koristen. hoverboard

Hoverbordot e mnogu malku koristen. tel 078265330


10.000 МКД
или предлог цена
14 апр 15:34Hoverbord

Se prodava hoberbord, malce koristen. Ispraven e i socuvan. So torb...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Ховерборд и додатоци

13 апр 11:27Ripstik

Продавам користен рипстик во добра состојба. Цена 1200мкд.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ховерборд и додатоци

11 апр 17:38Hoverbord

Se prodava hoverbord. Ispraven, so original polnac i torba. Mob. 07...


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Ховерборд и додатоци

06 апр 23:52Inmotion V5F unicycle - elektricen unicikl monocikl

25kmh brzina 120kg nosivost 40km domet 550W motor 14 incna guma ...


1 €
или предлог цена
28 мар 18:29Segway-Ninebot Kickscooter Max elektricen trotinet

do 65km domet


1 €
или предлог цена
28 мар 18:29INMOTION E2 hoverbord samobalansiracki skuter

Нов самобалансирачки скутер со брзина од 18км/ч и домет до 22км а има...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 18:29Ninebot by Segway miniLITE Hoverboard Hoverbord

domet - 18km brzina - 16km/h pogoden za deca od 5 godini pa nagore


1 €
или предлог цена
22 мар 15:17GOTRAX електричен тротинет - elektricen trotinet

GOTRAX електричен тротинет. Се одликува со 8,5 инчни тубелес гуми кои...


1 МКД
или предлог цена
22 мар 15:17Ninebot ONE Z unicycle - Hoverbord Hoverboard unicikl

monocikl One z6 i one z10 dostapni


1 МКД
или предлог цена
22 мар 15:16Elektricen Trotinet - Електричен Тротинет

Микро-електронски систем за сопирање и механички помошен систем за со...


1 МКД
или предлог цена
22 мар 15:16City Coco electric scooter citycoco - електричен скутер

City Coco electric scooter citycoco - електричен скутер


1 €
или предлог цена
22 мар 15:16Hoverboard Nov Crven

Hoverboard crven Nov neodpakuvan. Za informacii vrtete na ovoj telef...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ховерборд и додатоци

28 фев 23:01Hoverboard

Prodavam poloven mnogu malku koristen hoverboard kupen vo svajcarija,...


140 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ховерборд и додатоци

30 јан 19:44ZERO 9 elektricen trotinet - електричен тротинет

600W motor, 13ah baterija za domet do 45km, 45kmh brzina, naklon na p...


1 €
или предлог цена
06 јан 19:29Електричен скејтборд - Elektricen Skejtbord Skateboard

Veke se dostapni i elektricni skejtbordi.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ховерборд и додатоци

24 дек 13:58Segway Hoverboard - Elektricen Skuter Hoverbord Segvej

10 incni gumi 12km/h brzina domet do 20 km 80kg nosivost


1 €
или предлог цена
01 дек 22:14Elektricen Skuter Segvej Hoverbord - Segway Hoverboard

10 incni gumi 15km/h brzina domet do okolu 20 km 120kg nosivost


1 €
или предлог цена
01 дек 22:14Segway Ninebot KickScooter Elektricen Trotinet Hoverbord

Максимална брзина - 20км/ч Батерија - 187 Wh Носивост до 100 кг От...


1 €
или предлог цена
01 дек 22:13Mercane WideWheel PRO elektricen trotinet

Mercane WideWheel PRO 15ah baterija 1000w motori 2 45kmh brzina 7...


1 €
или предлог цена
01 сеп 10:17SERVIS POPRAVKA - HOVERBOARD - HOVERBORD - ELEKTRICEN SKUTER

VRSIME PROFESIONALEN SERVIS ZA SITE TIPOVI HOVERBOARD, SMART BALANCE ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Ховерборд и додатоци

26 авг 11:02Xiaomi elektricen trotinet skuter hoverbord

brzina do 25km/h domet do 20km 8.5 incni gumi nosivost do 120kg


1 €
или предлог цена
07 јул 18:35Hoverboard/Ховерборд

Prodavam hoverboard (ховерборд) vo odlicna sostojba, malku koristen.


6.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Ховерборд и додатоци

17 апр 19:46Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам